LiveScope Plus System
جهت استعلام قیمت محصول تماس بگیرید
اسکن زنده به همراه سنسور GLS 10 و LVS34 Transducer
PART NUMBER: 010-02706-00
LiveScope Plus System, With GLS 10 and LVS34 Transducer
جدیدترین فناوری LiveScope، سیستم LiveScope Plus وضوح بهبود یافته، کاهش نویز، تصاویر واضح تر و تفکیک بهتر هدف را ارائه می دهد.
با پشتیبانی از حالت های Forward، Down و Perspective چیزی را در زیر آب از دست ندهید.
حداکثر کنتراست و وضوح را در تصاویر خود با پالت های رنگی زنده دریافت کنید.
LiveScope System black box فعلی خود را با (ماژول سونار GLS 10) یک transducer جدید ارتقا دهید.
تصاویر را با وضوح صفحه نمایش بهبود یافته، حساسیت مبدل و جداسازی هدف مشاهده کنید.
وضوح تصویری که تا به حال ندیده اید.
تثبیت تصویر
یک سیستم تثبیت کننده داخلی تصویر سونار را در چارت پلاتر سازگار شما حتی در شرایط سخت ثابت نگه می دارد.
CLEAR VISION (دید واضح)
دقیقاً آنچه را که نیاز دارید با نویز کمتر بین ماهی و ساختاری که تصویر را مختل می کند ببینید.
مشاهده تصویر زنده
با استفاده از سونار تصاویر زنده شما تا حد امکان دقیق هستند.
پالت های رنگی زنده
برای دیدن ماهی و ساختار در حداکثر کنتراست و وضوح، از میان هفت گزینه رنگی زنده انتخاب کنید.
یک حالت LiveScope را متناسب با محیط خود انتخاب کنید.
حالت چشم انداز (PERSPECTIVE MODE)
زیر آب را با نمای perspective از بالای آب ببینید.
حالت پایین (DOWN MODE)
نماهای زنده فعالیت را مستقیماً در زیر قایق خود مشاهده کنید.
حالت رو به جلو (FORWARD MODE)
جلوتر از قایق خود جستجو کنید تا ببینید به صورت زنده جلو شما چه اتفاقی می افتد.
| ابعاد | GLS 10 sonar black box: 24.5 x 14.9 x 6.5 cm;LVS32 transducer: 13.7 x 9.7 x 4.6 cm |
| وزن | GLS 10 sonar black box: 2.0 kg;LVS32 transducer: 0.9 kg |
| استاندارد ضد آب و ضدگرد و غبار IPX | IPX7 |
| محدوده دما | GLS 10 Black Box: Operating: -15 C to 70 CPanoptix LiveScope LVS32 Transducer: Operating: 0 C to 40 C |
| فرکانس | 530-1,100kHz |
| عمق حداکثر | Down and Forward: 61.0 m |
| نوع سونار | زنده |
| PERSPECTIVE MODE MOUNT |
| دارای پورت 4 پین | - |
| پورت شبکه دریایی گارمین | 1 (اتصال کوتاه) |
| برق اتصال دستگاه | 10-32V |
| توان مصرفی | 21W معمولی, 58W حداکثر |
| توان انتقالی | 500W |
| فیوز | 7.5A |
| فاصله ایمن قطب نما | (0.1m) |
- LiveScope GLS 10 sonar black box
- سنسور LiveScope Plus LVS34
- Perspective mount (LiveScope Plus LVS34 Transducer Only)
- پایه اتصال موتور ترولینگ
- پایه دستگاه
- کابل برق
- 2 متر کابل شبکه دریایی Garmin (اتصال کوچک)
- کابل شبکه
- دفترچه راهنمای دستگاه
برای ثبت نقد و بررسی وارد حساب کاربری خود شوید.

دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.