ECHOMAP UHD2 92sv Without Transducer
جهت استعلام قیمت محصول تماس بگیرید
ماهی یاب و چارت پلاتر ECHOMAP UHD2 گارمین 9 اینچ بدون سنسور چشمی
PART NUMBER 010-02687-01
دارای وارانتی 14 ماهه شرکت اطلس پیمایش
- دارای نمایشگر لمسی 9 اینچی (WSVGA) با وضوح بالا، خوانا در برابر نور خورشید (TN)، با جزئیات، شفافیت و زاویه دید بهبود یافته
- صفحه های لمسی و دکمه های فیزیکی برای کاربری آسان
- همراه با ترنسدیوسر GT56-TM با توان 500 وات12پین برای سونارهای اختصاصی سنتی Garmin، ClearVU و SideVU
- دارای نقشه پایه جهانی داخلی با پشتیبانی از Garmin Navionics+، Garmin Navionics Vision+، نقشههای ساحلی BlueChart g3 و نقشههای داخلی LakeVü g3
- مجهز به جی پی اس داخلی دو باند 10 هرتزی با دقت بسیار بالا و پشتیبانی از چهارماهواره موقعیت یابGPS/GLONASS/GALILEO/BEIDOU
- مجهز به Wi-Fi داخلی برای اشتراکگذاری بیسیم اطلاعات سونار، نقاط مسیر و مسیرهای ناوبری با دیگر چارتپلاترهای ECHOMAP UHD2
- قابلیت اتصال بیسیم به موتور تریلینگ Force جهت ایجاد و دنبال کردن مسیرها، هدایت به نقاط مسیر، کنترل سرعت، بررسی عمر باتری و موارد دیگر
- دارای پورت برای PANOPTIX و LIVESCOPE
- دارای استاندارد IPX7
- قابلیت پشتیبانی از مموری کارت تا حداکثر ظرفیت 32 گیگ
- ذخیره سازی نقاط و مسیرها (5.000 و 50.000)
- پشتیبانی از:WAAS-NMEA2000-AIS-DSC-NMEA0183-FUSION LINK-ACTIVE CAPITAN-GARMIN MARINE NETWORK-ANT+
- کارکرد با 9 الی 18 ولت مستقیم (DC)
ماهی یاب گارمین مدل ECHOMAP UHD2 92sv
وقتی نوبت به صید بیشتر ماهی میرسد، با چارت پلاتر ECHOMAP UHD2 که بهترین سونار و استفاده از نقشه های دریایی گارمین و صفحه نمایش لمسی به همراه صفحه کلید کمکی ارائه می دهد، هم چنین می توانید ماهی های بیشتر صید کنید.
ECHOMAP UHD2 با صفحه نمایش لمسی ۹ اینچی و با کلیدهای کمکی،صفحه نمایش با وضوح بالای جزئیات، شفافیت و زاویه دید بهبود یافتهای ارائه میدهد.
با استفاده از سونار سنتی اختصاصی Garmin ماهی ها را واضح تر مشاهده کنید.
سونارهای اسکن ClearVü و SideVü با رنگی های زنده، نمایی واضح و با کنتراست بالا از اطراف قایق شما فراهم میکنند. همچنین، ECHOMAP UHD2 از سیستمهای سونار LiveScope پشتیبانی میکند.
اتصال Wi‑Fi داخلی این دستگاه امکان اشتراکگذاری بیسیم سونار، نقاط مسیر و مسیرهای ناوبری با چارت پلاتر دیگری از سری ECHOMAP UHD2 را میدهد، با استفاده از GPS چندباند دقت موقعیت مکانی بهبود یافته، بهویژه در مناطقی که سیگنالها ضعیف هستند، تضمین میشود.
همچنین میتوانید این دستگاه را با اپلیکیشن جامع رایگان ActiveCaptain در گوشی هوشمند سازگار خود جفت کنید تا به امکانات OneChart، بهروزرسانیهای نرمافزاری و سایر قابلیتها دسترسی داشته باشید. چارت پلاتر از شبکههای NMEA 2000 برای اتصال به خودکارپایلوتهای سازگار، سیستمهای سوئیچینگ دیجیتال، موسیقی و سایر تجهیزات پشتیبانی میکند تا همه آنها را در یک صفحه نمایش مشاهده کنید.
چارت پلاترها با سیستم نقشه برداری +Garmin Navionics ارائه می شوند.
اگر از دستگاه ECHOMAP UHD2 دیگری استفاده می کنید، می توانید سنسور سونار، نقاط های بین راه و مسیرها را به صورت بی سیم به اشتراک بگذارید.
نمایش جزئیات با کیفیت بهتر همراه با پالت های رنگی زنده با کنتراست بالا
صفحه نمایش لمسی 6، 7 یا 9 اینچی با کلید کناری، با وضوح بالا و خوانایی بهتر
پشتیبانی از TRANSDUCER (چشمی)
ECHOMAP UHD2 از انواع TRANSDUCER (چشمی) ها برای دو مدل سونار سنتی و ClearVü پشتیبانی می کند.چارت پلاترهای 6 اینچی و 7 اینچی همراه با سنسور چشمی GT54 ارائه می شود در حالی که چارت پلاترهای 9 اینچی با سنسور چشمی GT56 عرضه می شود.
تفکیک رنگ (تشخیص اجسام سخت)
بالاترین کنتراست (تشخیص اجسام از یک دیگر) باعث می شود تا تشخیص اهداف و ساختار را آسان تر از همیشه شود.
پشتیبانی از سونار
با استفاده از سونار سنتی و اسکن واضح تصاویر (ClearVü) و SideVü ماهی ها جایی برای پنهان شدن نخواهند داشت.ECHOMAP UHD2 از سونار اسکن زنده LiveScope پشتیبانی می کند.
اپلیکیشن ACTIVECAPTAIN
با استفاده از wifi داخلی به وسیله اپلیکیشن موبایل متصل شوید و نقشه های دریایی گارمین را بارگذاری کنید.
شبکه بی سیم
اگر شما دستگاه های ECHOMAP UHD2 دیگری در قایق خود دارید می توانید اطلاعاتی نظیر ضبط سونار، نقاط و مسیر ها را از طریق wifi و به صورت بیسیم بین هم دیگر به اشتراک بگذارید.
بارگذاری نقشه های دریایی
این چارت پلاتر ها دارای کارتوگرافی داخلی +Garmin Navionics هستند که شامل یک اشتراک ۱ ساله برای بهروزرسانیهای روزانه، سایهاندازی دامنه عمق و موارد دیگر است.
این دستگاه دارای مانیتور لمسی 9 اینچ لمسی رنگی است که بالاترین کیفیت تصویر همراه با وضوح نمایش فوق العاده حتی در نور خورشید، برای کاربر فراهم می کند . همچنین این دستگاه تلفیقی از GPS و ماهی یاب می باشد. با این دستگاه زمان کمتری را به ماهی یابی و زمان بیشتری را به ماهی گیری اختصاص می دهید.
- این دستگاه عمق آب ، اشیاء غرق شده و ماهی ها را با بالاترین کیفیت اسکن می کند.
- امکان بارگذاری نقشه های دریایی دلخواه ( خلیج فارس و دریای عمان ) را به کاربر می دهد.
- دارای یک پورت به منظور استفاده از Panoptix می باشد. (نوعی چشمی برای نمایش اسکن زنده سطح زیرین شناوراست را به کاربر می دهد .)
- با شبکه های NMEA2000 می توانید از یک صفحه، کنترل تمامی سیستم خود را در اختیار داشته باشید.
- این دستگاه دارای تکنولوژی CHIRP Sonar می باشد. (این قابلیت تشخیص اهداف و ساختار را برای کاربر بسیار آسان میکند.)
- نرم افزار ACTIVECAPTAIN با استفاده از wifi قابلیت جفت شدن با تلفن همراه و نمایش نقشه ها را داراست
| ابعاد | 26.4x 16.6 x 8.0 cm |
| ورود اطلاعات دستگاه | صفحه لمسی به همراه کلید های کمکی |
| صفحه لمسی | |
| اندازه صفحه نمایش | 7.8 اینچ در 4.5 اینچ |
| نوع صفحه نمایش | WSVGA, TN |
| کیفیت صفحه نمایش (رزولوشن) | 1024 در 600 پیکسل |
| استاندارد ضد آب و ضدگرد و غبار IPX | IPX7 |
| روش نصب | پایه یا سطح (داشبورد) |
| تعداد اسلاید خشاب مموری | 1 عدد microSD ، فضای حداکثر 32GB |
| نشان نقطه گذاری | 5,000 |
| مسیر نقاط | 50,000 |
| مسیرها | ثبت 50 مسیر |
| جهت یابی مسیر | 100 |
| امکان اضافه کردن نقشه ها | |
| نقشه های جهانی | |
| امکان ضبط داده های خام GPS |
| آنتن داخلی | |
| فرکانس دریافت از ماهواره | 10Hz |
| GPS | |
| پشتیبانی از WAAS | |
| دارای گیرنده ماهواره با حساسیت بالا | |
| گلوناس | |
| گالیله | |
| QZSS | |
| SBAS | |
| قطب نما | |
| قطب نما الکترونیکی | |
| ارتفاع سنج بارومتریک | |
| سازگاری با NMEA 2000 | |
| سازگاری با NMEA 0183 | |
| BEIDOU | |
| پشتیبانی از GPS چند باند، چند صورت فلکی |
| BLUECHART G3 (ساحلی) | |
| LAKEVU | |
| نمایش جداول جزر و مد | |
| رسم نقشه به صورت آنلاین | |
| راهنمای خودکار داخلی | بله (قابل دانلود از طریق برنامه ActiveCaptain) |
| GARMIN NAVIONICS+ داخلی و ساحلی | |
| GARMIN NAVIONICS (ساحلی) | بله |
| GARMIN NAVIONICS+ (داخلی) | بله |
| LAKEVÜ G3 | |
| LAKEVÜ G3 ULTRA | |
| +GARMIN NAVIONICS | |
| +GARMIN NAVIONICS VISION | |
| نقشه های توپوگرافی (TOPO) | |
| نقشه استاندارد | |
| بارگذاری نقشه بر روی چارت به صورت آنلاین |
| سازگاری با نرم افزار ACTIVECAPTAIN | |
| AIS | |
| DSC | |
| پشتیبانی از رادیوهای سازگار با FUSION-LINK | |
| ویژگی های بادبانی | |
| SMART MODE COMPATIBLE | |
| پشتیبانی از سونار GSD BLACK BOX | |
| GCV BLACK BOX SONAR SUPPORT | |
| سازگاری با دستگاه های کنترل از راه دور گارمین | |
| سازگار با کنترل از راه دور بیسیم | |
| ویژگی های قایقرانی | |
| هشدارهای صوتی | |
| پشتیبانی از ONEHELM |
| اسکن نمایش سونار | |
| توان خروجی سونار | 500W |
| سونار سنتی (2فرکانسه/پرتو) | Built-in (single channel CHIRP, 50/77/83/200 kHz, L, M, H CHIRP) |
| اسکن واضح | built-in 260/455/800/1000/1200 kHz |
| فرکانس کاری سونار | - |
| گزارش درجه حرارت آب | |
| قفل صفحه نمایش در قسمت پایین آب | |
| اسکن از طرفین (Sideview) | built-in 260/455/800/1000/1200 kHz |
| سنسور PANOPTIX | |
| اسکن LIVESCOPE (اسکن زنده) |
| دارای پورت 4 پین | - |
| شبکه بی سیم گارمین (اتصال محلی) | |
| اتصال بلوتوث | |
| NMEA 2000 PORTS | دارد |
| پورت 12 پین TRANSDUCER | 1 |
| اتصال +ANT | |
| پورت شبکه دریایی گارمین | 1 |
| توان ورودی | 9to 18 vdc |
| نوع جریان (آمپر) | 1.72A |
| بیشترین جریان در 12 ولت | 3.5A |
| بیشترین توان در 10 ولت | 20.7W |
| توان مصرفی | - |
With Transducer
- دستگاه ماهی یاب ECHOMAP UHD2
- سنسور GT56 TM TRANSDUCER
- کابل برق
- پایه شیب دار
- پوشش محافظ
- سخت افزار
- راهنمای دستگاه
Without Transducer
- دستگاه ECHOMAP UHD2
- کابل تبدیل ترانسدیوسر (transducer) 12 پین به 8 پین
- کابل برق
- پایه شیب دار
- پوشش محافظ
- سخت افزار
- راهنمای استفاده از دستگاه
برای ثبت نقد و بررسی وارد حساب کاربری خود شوید.

دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.