LiveScope XR System
جهت استعلام قیمت محصول تماس بگیرید
اسکن زنده به همراه سنسور GLS 10 و LVS62 Transducer
PART NUMBER 010-02719-10
LiveScope XR System
With GLS 10 and LVS62 Transducer
LiveScope XR System جدیدترین فناوری LiveScope (اسکن زنده) است که اکنون برای ماهیگیری در ساحل و آبهای آزاد است.
با پشتیبانی از حالت های Forward، Down و Perspective چیزی را در زیر آب از دست ندهید.
حداکثر کنتراست و وضوح را در تصاویر خود با پالت های رنگی زنده دریافت کنید.
LiveScope System black box فعلی خود را با (ماژول سونار GLS 10) یک transducer جدید ارتقا دهید.
اعماق را با دامنه وسیع تا 500 اینچ در آب شیرین و 350 اینچ در آب شور کاوش کنید.
نماهایی که برای یافتن ماهی به آن نیاز دارید.
تصویر زنده
سونار بیدرنگ تضمین می کند که تصاویر زنده شما تا حد امکان دقیق هستند.
نمای نزدیک
ویژگی Compress Range به شما دید واضحی از نزدیکی قایق خود می دهد و در عین حال اهداف دورتر را زیر نظر دارید.
نمای دور
با استفاده از ویژگی Reverse Range Offset بیشتر از صفحه نمایش برای نمایش ماهی و ساختار تا 500 اینچ در آب شیرین و 350 اینچ در آب شور استفاده می کند.
وضوح تصویری که تا به حال ندیده اید
پالت های رنگی زنده
برای دیدن ماهی و ساختار در حداکثر کنتراست و وضوح، از میان هفت گزینه رنگی زنده انتخاب کنید.
تثبیت تصویر (IMAGE STABILISATION)
یک سیستم تثبیت کننده داخلی تصویر سونار را در دستگاه چارت پلاتر سازگار شما حتی در شرایط سخت ثابت نگه می دارد.
یک حالت LiveScope را متناسب با محیط خود انتخاب کنید.
حالت چشم انداز (PERSPECTIVE MODE)
زیر آب را با نمای perspective از بالای آب ببینید.
حالت پایین (DOWN MODE)
نماهای زنده فعالیت را مستقیماً در زیر قایق خود مشاهده کنید.
حالت رو به جلو (FORWARD MODE)
جلوتر از قایق خود جستجو کنید تا ببینید به صورت زنده جلو شما چه اتفاقی می افتد.
| ابعاد | GLS 10 sonar black box: 9.7” x 5.9” x 2.6” (24.5 x 14.9 x 6.5 cm); LVS62 transducer: 8.20” x 3.98” x 2.76” (20.8 x 10.1 x 7.0 cm) |
| وزن | GLS 10 sonar black box: 4.3 lbs (2.0 kg) LVS62 transducer with cable: 3.92 lbs (1.78 kg) LVS62 transducer without cable: 2.66 lbs (1.21 kg) |
| استاندارد ضد آب و ضدگرد و غبار IPX | IPX7 |
| محدوده دما | GLS 10 Black Box: Operating: -15 C to 70 C LVS62 Transducer: Operating: 0 C to 40 C |
| اشعه پرتو TRANSDUCER (برجسب درجه) | 20°x135° |
| طول کابل TRANSDUCER (چشمی) | 20ft |
| تعداد پین کابل TRANSDUCER (چشمی) | 21 |
| فرکانس | 282-522kHz |
| عمق حداکثر | Freshwater: Down and Forward: 500’ (152.0 m) Saltwater: Down and Forward: 350’ (106.0 m) |
| نوع سونار | زنده |
| PERSPECTIVE MODE MOUNT |
| دارای پورت 4 پین | - |
| پورت شبکه دریایی گارمین | 1 (اتصال کوتاه) |
| برق اتصال دستگاه | 10-32V |
| توان مصرفی | 21W معمولی, 58W حداکثر |
| توان انتقالی | 500W |
| فیوز | 7.5A |
| فاصله ایمن قطب نما | (0.18 m) |
- LiveScope GLS 10 sonar black box
- سنسور LiveScope Plus LVS34
- Perspective mount (LiveScope Plus LVS34 Transducer Only)
- پایه اتصال موتور ترولینگ
- پایه دستگاه
- کابل برق
- 2 متر کابل شبکه دریایی Garmin (اتصال کوچک)
- کابل شبکه
- دفترچه راهنمای دستگاه
برای ثبت نقد و بررسی وارد حساب کاربری خود شوید.

دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.