ECHOMAP UHD2 62sv
جهت استعلام قیمت محصول تماس بگیرید
ماهی یاب و چارت پلاتر ECHOMAP UHD2 گارمین 6 اینچ
دارای وارانتی 12 ماهه شرکت اطلس پیمایش می باشد.
without Transducer
PART NUMBER 010-02686-10
ماهی یاب گارمین مدل ECHOMAP UHD2 62sv
وقتی نوبت به صید بیشتر ماهی میرسد، با چارت پلاتر ECHOMAP UHD2 که بهترین سونار و نقشه برداری و صفحه نمایش لمسی به همراه صفحه کلید کمکی ارائه می دهد، می توانید ماهی های بیشتر صید کنید.
چارت پلاترها با سیستم نقشه برداری +Garmin Navionics ارائه می شوند.
اگر از دستگاه ECHOMAP UHD2 دیگری استفاده می کنید، می توانید سنسور سونار، نقاط های بین راه و مسیرها را به صورت بی سیم به اشتراک بگذارید.
نمایش جزئیات با کیفیت بهتر همراه با پالت های رنگی زنده با کنتراست بالا
صفحه نمایش لمسی 6، 7 یا 9 اینچی با کلید کناری، با وضوح بالا و خوانایی بهتر
پشتیبانی از TRANSDUCER (چشمی)
ECHOMAP UHD2 از انواع TRANSDUCER (چشمی) ها برای دو مدل سونار سنتی و ClearVü پشتیبانی می کند.چارت پلاترهای 6 اینچی و 7 اینچی همراه با سنسور چشمی GT54 ارائه می شود در حالی که چارت پلاترهای 9 اینچی با سنسور چشمی GT56 عرضه می شود.
تفکیک رنگ (تشخیص اجسام سخت)
بالاترین کنتراست (تشخیص اجسام از یک دیگر) باعث می شود تا تشخیص اهداف و ساختار را آسان تر از همیشه شود.
پشتیبانی از سونار
با استفاده از سونار سنتی و اسکن واضح تصاویر (ClearVü) و SideVü ماهی ها جایی برای پنهان شدن نخواهند داشت.ECHOMAP UHD2 از سونار اسکن زنده LiveScope پشتیبانی می کند.
اپلیکیشن ACTIVECAPTAIN
با استفاده از wifi داخلی به وسیله اپلیکیشن موبایل متصل شوید و نقشه های دریایی گارمین را بارگذاری کنید.
شبکه بی سیم
اگر شما دستگاه های ECHOMAP UHD2 دیگری در قایق خود دارید می توانید اطلاعاتی نظیر ضبط سونار، نقاط و مسیر ها را از طریق wifi و به صورت بیسیم بین هم دیگر به اشتراک بگذارید.
بارگذاری نقشه های دریایی
این چارت پلاتر ها دارای کارتوگرافی داخلی +Garmin Navionics هستند که شامل یک اشتراک ۱ ساله برای بهروزرسانیهای روزانه، سایهاندازی دامنه عمق و موارد دیگر است.
از دیگر محصولات سری اکومپ گارمین ECHOMAP UHD2 62sv می باشد . این دستگاه دارای مانیتور لمسی 6 اینچ لمسی رنگی است که بالاترین کیفیت تصویر همراه با وضوح نمایش فوق العاده حتی در نور خورشید، برای کاربر فراهم می کند . همچنین این دستگاه تلفیقی از GPS و ماهی یاب می باشد. با این دستگاه زمان کمتری را به ماهی یابی و زمان بیشتری را به ماهی گیری اختصاص دهید.
- این دستگاه عمق آب ، اشیاء غرق شده و ماهی ها را با بالاترین کیفیت اسکن می کند.
- امکان بارگذاری نقشه های دریایی دلخواه ( خلیج فارس و دریای عمان ) را به کاربر می دهد.
- دارای یک پورت به منظور استفاده از Panoptix می باشد. (نوعی چشمی برای نمایش اسکن زنده سطح زیرین شناوراست را به کاربر می دهد .)
- با شبکه های NMEA2000 وNMEA0183 می توانید از یک صفحه، کنترل تمامی سیستم خود را در اختیار داشته باشید.
- این دستگاه دارای تکنولوژی CHIRP Sonar می باشد. (این قابلیت تشخیص اهداف و ساختار را برای کاربر بسیار آسان میکند.)
- نرم افزار ACTIVECAPTAIN با استفاده از wifi قابلیت جفت شدن با تلفن همراه و نمایش نقشه ها را داراست
| ابعاد | 20.6x 13.1 x 6.7 cm |
| ورود اطلاعات دستگاه | صفحه لمسی به همراه کلید های کمکی |
| صفحه لمسی | |
| اندازه صفحه نمایش | 5.4 اینچ در 3.1 اینچ |
| نوع صفحه نمایش | WVGA, TN |
| وزن | 0.8kg |
| کیفیت صفحه نمایش (رزولوشن) | 800 در 480 پیکسل |
| استاندارد ضد آب و ضدگرد و غبار IPX | IPX7 |
| روش نصب | پایه یا سطح (داشبورد) |
| تعداد اسلاید خشاب مموری | 1 عدد microSD ، فضای حداکثر 32GB |
| نشان نقطه گذاری | 5,000 |
| مسیر نقاط | 50,000 |
| مسیرها | ثبت 50 مسیر |
| جهت یابی مسیر | 100 |
| آنتن داخلی | |
| فرکانس دریافت از ماهواره | 10Hz |
| GPS | |
| پشتیبانی از WAAS | |
| گلوناس | |
| گالیله | |
| سازگاری با NMEA 2000 | |
| BEIDOU | |
| پشتیبانی از GPS چند باند، چند صورت فلکی |
| BLUECHART G3 (ساحلی) | |
| LAKEVU | |
| نمایش جداول جزر و مد | |
| راهنمای خودکار داخلی | بله (قابل دانلود از طریق برنامه ActiveCaptain) |
| GARMIN NAVIONICS+ داخلی و ساحلی | |
| GARMIN NAVIONICS (ساحلی) | بله |
| GARMIN NAVIONICS+ (داخلی) | بله |
| +GARMIN NAVIONICS | |
| +GARMIN NAVIONICS VISION | |
| نقشه های توپوگرافی (TOPO) | |
| نقشه استاندارد | |
| بارگذاری نقشه بر روی چارت به صورت آنلاین |
| سازگاری با نرم افزار ACTIVECAPTAIN | |
| AIS | |
| DSC | |
| پشتیبانی از رادیوهای سازگار با FUSION-LINK | |
| ویژگی های بادبانی |
| اسکن نمایش سونار | |
| توان خروجی سونار | 500W |
| سونار سنتی (2فرکانسه/پرتو) | Built-in (single channel CHIRP, 50/77/83/200 kHz, L, M, H CHIRP) |
| اسکن واضح | built-in 260/455/800/1000/1200 kHz |
| دارای پورت 4 پین | - |
| فرکانس کاری سونار | - |
| اسکن از طرفین (Sideview) | built-in 260/455/800/1000/1200 kHz |
| سنسور PANOPTIX | |
| اسکن LIVESCOPE (اسکن زنده) |
| دارای پورت 4 پین | - |
| شبکه بی سیم گارمین (اتصال محلی) | |
| اتصال بلوتوث | |
| NMEA 2000 PORTS | دارد |
| پورت 12 پین TRANSDUCER | 1 |
| اتصال +ANT | |
| پورت شبکه دریایی گارمین | 1 |
| توان ورودی | 9to 18 vdc |
| نوع جریان (آمپر) | 1.53A |
| بیشترین جریان در 12 ولت | 3.2A |
| بیشترین توان در 10 ولت | 18.4W |
| توان مصرفی | - |
With Transducer
- دستگاه ماهی یاب ECHOMAP UHD2
- سنسور GT54-TM transducer
- کابل برق
- پایه شیب دار
- پوشش محافظ
- سخت افزار
- راهنمای دستگاه
Without Transducer
- دستگاه ECHOMAP UHD2
- کابل تبدیل ترانسدیوسر (transducer) 12 پین به 8 پین
- کابل برق
- پایه شیب دار
- پوشش محافظ
- سخت افزار
- راهنمای استفاده از دستگاه
برای ثبت نقد و بررسی وارد حساب کاربری خود شوید.

دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.