ECHOMAP UHD 92sv With GT56UHD-TM transducer
جهت استعلام قیمت محصول تماس بگیرید
ECHOMAP UHD 72cv With GT24UHD-TM transducer
جهت استعلام قیمت محصول تماس بگیرید
ECHOMAP Plus 42cv
ECHOMAP Plus 42cv گارمین 4 اینچ
دارای وارانتی 12 ماهه شرکت اطلس پیمایش می باشد.
With GT20-TM sensor
PART NUMBER 010-01884-01
Without Transducer
PART NUMBER 010-01884-00
شناسه محصول:
010-01884
دسته: ماهی یاب
برچسب: gps گارمین, اتصال سونار, جی پی اس دریایی, جی پی اس دستی دریایی, چارت پلاتر+سونار, سونار, موقعیت یاب گارمین, نقشه بردار دریایی
توضیحات
یکی از مدل های سری اکومپ های گارمین مدل ECHOMAP Plus 42cv می باشد. این دستگاه دارای مانیتور 4 اینچ رنگی با بالاترین کیفیت تصویر و تلفیقی از GPS و ماهی یاب است.
- دارای پایه ی نگهدارنده به منظور سهولت استفاده برای مصرف کننده می باشد.
- دستگاهی مناسب برای یافتن توده ی ماهی ها در زیر آب می باشد .
- همچنین عمق آب ، اشیاء غرق شده و ماهی ها را با بالاترین کیفیت اسکن می کند .
- با نمودارها و نقشه های اختیاری امکان سفر و مسیریابی در آب های مختلف را به مصرف کننده می دهد.
- امکان بارگذاری نقشه های دریایی گارمین ( خلیج فارس و دریای عمان) Blue Chart g3 Vision HD را داراست.
مشخصات محصول
مشخصات عمومی
| ابعاد | (10.2x 16.5 x 7.9 cm) |
| ورود اطلاعات دستگاه | از طریق صفحه کلید |
| صفحه لمسی | |
| اندازه صفحه نمایش | 5.4x 9.5 cm; 10.5 cm |
| نوع صفحه نمایش | QVGA, NP |
| وزن | 0.7kg |
| کیفیت صفحه نمایش (رزولوشن) | 480 * 272 پیکسل |
| استاندارد ضد آب و ضدگرد و غبار IPX | IPX7 |
| روش نصب | پایه یا سطح (داشبورد) |
نقشه ها و حافظه
| تعداد اسلاید خشاب مموری | 1 عدد microSD ، فضای حداکثر 32GB |
| نشان نقطه گذاری | 5,000 |
| مسیر نقاط | 50,000 |
| مسیرها | ذخیره 50 مسیر |
| جهت یابی مسیر | 100 |
| امکان اضافه کردن نقشه ها | |
| نقشه های جهانی | |
| امکان ضبط داده های خام GPS |
حسگر (Sensors)
| آنتن داخلی | |
| فرکانس دریافت از ماهواره | 5Hz |
| GPS | |
| پشتیبانی از WAAS | |
| دارای گیرنده ماهواره با حساسیت بالا | |
| گلوناس | |
| گالیله | |
| QZSS | |
| SBAS | |
| قطب نما | |
| قطب نما الکترونیکی | |
| ارتفاع سنج بارومتریک | |
| سازگاری با NMEA 2000 | |
| سازگاری با NMEA 0183 | |
| BEIDOU | |
| پشتیبانی از GPS چند باند، چند صورت فلکی |
نقشه های جهانی (داخلی)
| BLUECHART G3 (ساحلی) | |
| LAKEVU | |
| نمایش جداول جزر و مد | |
| رسم نقشه به صورت آنلاین | |
| GARMIN NAVIONICS+ داخلی و ساحلی |
پشتیبانی از نقشه دریایی
| LAKEVÜ G3 | |
| LAKEVÜ G3 ULTRA | |
| +GARMIN NAVIONICS | |
| +GARMIN NAVIONICS VISION | |
| نقشه های توپوگرافی (TOPO) | |
| نقشه استاندارد | |
| بارگذاری نقشه بر روی چارت به صورت آنلاین |
امکانات چارت پلاتر
| سازگاری با نرم افزار ACTIVECAPTAIN | |
| AIS | |
| DSC | |
| پشتیبانی از رادیوهای سازگار با FUSION-LINK | |
| ویژگی های بادبانی | |
| SMART MODE COMPATIBLE | |
| پشتیبانی از سونار GSD BLACK BOX | |
| GCV BLACK BOX SONAR SUPPORT | |
| سازگاری با دستگاه های کنترل از راه دور گارمین | |
| سازگار با کنترل از راه دور بیسیم | |
| ویژگی های قایقرانی | |
| هشدارهای صوتی | |
| پشتیبانی از ONEHELM |
ویژگی ها و مشخصات سونار
| اسکن نمایش سونار | |
| توان خروجی سونار | 500W |
| سونار سنتی (2فرکانسه/پرتو) | built-in (single channel CHIRP, 70/83/200 kHz, L, M, H CHIRP) |
| اسکن واضح | built-in 260/455/800 kHz |
| فرکانس کاری سونار | - |
| گزارش درجه حرارت آب | |
| قفل صفحه نمایش در قسمت پایین آب | |
| سنسور PANOPTIX | |
| اسکن LIVESCOPE (اسکن زنده) |
اتصالات
| دارای پورت 4 پین | دارد |
| شبکه بی سیم گارمین (اتصال محلی) | |
| اتصال بلوتوث | |
| پورت اتصال NMEA0183 | 1 |
| اتصال +ANT |
ویژگی های الکتریکی
| توان ورودی | 9to 18 Vdc |
| نوع جریان (آمپر) | - |
| بیشترین جریان در 12 ولت | 2.0A |
| بیشترین توان در 10 ولت | - |
| توان مصرفی | - |
اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “ECHOMAP Plus 42cv” لغو پاسخ
برای ثبت نقد و بررسی وارد حساب کاربری خود شوید.

دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.