ECHOMAP UHD 62cv
ECHOMAP گارمین 6 اینچ
دارای وارانتی 14 ماهه شرکت اطلس پیمایش می باشد.
With Transducer GT20
PART NUMBER : 010-02329-01
Without Transducer
PART NUMBER : 010-02329-00
یکی از بروزترین مدل های سری اکومپ های گارمین مدل اکومپ یو اچ دی گارمین ECHOMAP UHD 62cv می باشد. این دستگاه دارای مانیتور 6 اینچ رنگی با بالاترین کیفیت تصویر و تلفیقی از GPS و ماهی یاب است.
- دارای پایه ی نگهدارنده به منظور سهولت استفاده برای مصرف کننده می باشد.
- دستگاهی مناسب برای یافتن توده ی ماهی ها در زیر آب می باشد .
- همچنین عمق آب ، اشیاء غرق شده و ماهی ها را با بالاترین کیفیت اسکن می کند .
- با نمودارها و نقشه های اختیاری امکان سفر و مسیریابی در آب های مختلف را به مصرف کننده می دهد.
- امکان بارگذاری نقشه های دریایی گارمین ( خلیج فارس و دریای عمان) Blue Chart g3 Vision HD را داراست.
ماهی یاب گارمین مدل ECHOMAP UHD 62cv
با صفحه نمایش 6 اینچ و قابلیت اتصال به Transducer (چشمی) امکان اسکن با کیفیت و دقت بالا و سونار سنتی را برای شما فراهمی می کند.
نقشه های خود را در هر زمان که می خواهید ایجاد کنید و آنها را متناسب با نیازهای خود تنظیم کنید
تجربه دریایی خود را تقریباً از هر کجا مدیریت و با دیگران به اشتراک بگذارید.
با نمودارها و نقشه های اختیاری با خیال راحت در دریا پیمایش کنید.
صید بیشتری را تجربه کنید
شخصی سازی نقشه های ماهیگیری
نقشه های ماهیگیری شخصی شده را روی صفحه با خطوط 1 اینچی ایجاد کنید. داده ها را برای خود نگه دارید یا با دیگران در نرم افزار Garmin Connect به اشتراک بگذارید.
نمودارها و نقشه های اختیاری
پوشش و جزئیات بی نظیر را با پشتیبانی از نمودارهای ساحلی اختیاری BlueChart g3 Vision به همراه محتوای یکپارچه Garmin و Navionics تجربه کنید.
پشتیبانی از سونار
با استفاده از سونار سنتی و اسکن واضح تصاویر ماهی ها جایی برای پنهان شدن نخواهند داشت.
اپلیکیشن ACTIVECAPTAIN
دستگاه ECHOMAP UHD 62cv با استفاده از Wi-Fi داخلی برای دسترسی به ویژگی OneChart، اعلانهای هوشمند، به روزرسانیهای نرمافزار، دادههای Garmin Quickdraw Community و موارد دیگر با برنامه تلفن همراه ACTIVECAPTAIN متصل می شود.
شبکه های NMEA 2000 و NMEA 0183
به دستگاه های هدایت خودکار(autopilots)، سوئیچینگ دیجیتال(digital switching)، آب و هوا، سیستم صوتی FUSION-Link، رسانه، VHF، AIS و موارد دیگر متصل شوید.
| ابعاد | 21.8x 13.0 x 6.2 cm |
| ورود اطلاعات دستگاه | صفحه کلید |
| صفحه لمسی | |
| اندازه صفحه نمایش | 5.4 اینچ * 3.1 اینچ |
| نوع صفحه نمایش | WVGA, NP |
| وزن | 0.7kg |
| کیفیت صفحه نمایش (رزولوشن) | 800 در 480 پیکسل |
| استاندارد ضد آب و ضدگرد و غبار IPX | IPX7 |
| روش نصب | پایه یا سطح (داشبورد) |
| تعداد اسلاید خشاب مموری | 1 عدد microSD ، فضای حداکثر 32GB |
| نشان نقطه گذاری | 5,000 |
| مسیر نقاط | 50,000 |
| مسیرها | ذخیره 50 مسیر |
| جهت یابی مسیر | 100 |
| امکان اضافه کردن نقشه ها | |
| نقشه های جهانی | |
| امکان ضبط داده های خام GPS |
| آنتن داخلی | |
| فرکانس دریافت از ماهواره | 5Hz |
| GPS | |
| پشتیبانی از WAAS | |
| دارای گیرنده ماهواره با حساسیت بالا | |
| گلوناس | |
| گالیله | |
| QZSS | |
| SBAS | |
| قطب نما | |
| قطب نما الکترونیکی | |
| ارتفاع سنج بارومتریک | |
| سازگاری با NMEA 2000 | |
| سازگاری با NMEA 0183 | |
| BEIDOU | |
| پشتیبانی از GPS چند باند، چند صورت فلکی |
| BLUECHART G3 (ساحلی) | |
| LAKEVU | |
| نمایش جداول جزر و مد | |
| رسم نقشه به صورت آنلاین | |
| GARMIN NAVIONICS+ داخلی و ساحلی |
| LAKEVÜ G3 | |
| LAKEVÜ G3 ULTRA | |
| +GARMIN NAVIONICS | |
| +GARMIN NAVIONICS VISION | |
| نقشه های توپوگرافی (TOPO) | |
| نقشه استاندارد | |
| بارگذاری نقشه بر روی چارت به صورت آنلاین |
| سازگاری با نرم افزار ACTIVECAPTAIN | |
| AIS | |
| DSC | |
| پشتیبانی از رادیوهای سازگار با FUSION-LINK | |
| ویژگی های بادبانی | |
| SMART MODE COMPATIBLE | |
| پشتیبانی از سونار GSD BLACK BOX | |
| GCV BLACK BOX SONAR SUPPORT | |
| سازگاری با دستگاه های کنترل از راه دور گارمین | |
| سازگار با کنترل از راه دور بیسیم | |
| ویژگی های قایقرانی | |
| هشدارهای صوتی | |
| پشتیبانی از ONEHELM |
| اسکن نمایش سونار | |
| توان خروجی سونار | 500W |
| سونار سنتی (2فرکانسه/پرتو) | built-in (single channel CHIRP, 70/83/200 kHz, L, M, H CHIRP) |
| اسکن واضح | built-in 260/455/800/1000/1200 kHz |
| فرکانس کاری سونار | - |
| گزارش درجه حرارت آب | |
| قفل صفحه نمایش در قسمت پایین آب | |
| سنسور PANOPTIX | |
| اسکن LIVESCOPE (اسکن زنده) |
| دارای پورت 4 پین | دارد |
| شبکه بی سیم گارمین (اتصال محلی) | |
| اتصال بلوتوث | |
| NMEA 2000 PORTS | 1 |
| پورت اتصال NMEA0183 | 1 |
| اتصال +ANT |
| توان ورودی | 9to 18 Vdc |
| نوع جریان (آمپر) | - |
| بیشترین جریان در 12 ولت | 1.25A |
| بیشترین توان در 10 ولت | 12W |
| توان مصرفی | - |
With Transducer
- دستگاه ECHOMAP UHD 62cv
- سنسور (transducer) GT24UHD-TM
- کابل برق/دیتا
- کابل آداپتور 4 پین به 5 پین NMEA 2000
- پایه چرخشی و شیب دار
- پایه اتصال دستگاه
- پوشش محافظ
- Hardware
- راهنمای نصب و راه اندازی دستگاه
Without Transducer
- دستگاه ECHOMAP UHD 62cv
- کابل برق/دیتا
- کابل آداپتور 4 پین به 5 پین NMEA 2000
- پایه چرخشی و شیب دار
- پایه اتصال دستگاه
- پوشش محافظ
- Hardware
- راهنمای نصب و راه اندازی دستگاه
برای ثبت نقد و بررسی وارد حساب کاربری خود شوید.

دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.