رادار گارمین +GMR 18 HD
جهت استعلام قیمت محصول تماس بگیرید
RADAR گارمین مدل +GMR 18 HD
PART NUMBER 010-01719-00
هر آنچه که در راه شماست را ببینید.
رادار گنبدی 4 کیلوواتی گارمین +GMR 18 HD
رادارهای گنبدی (dome radars) 18 اینچی با قدرت انتقال 4 کیلو وات و وضوح اکو در همه محدوده ها آگاهی موقعیت را افزایش می دهد و به شما کمک می کند از برخورد با اشیاء و ترافیک دریایی جلوگیری کنید.
با پوشش رادار، جزئیات بیشتری را به صفحه نقشه چارت پلاتر خود اضافه کنید.
تغییر خودکار gain و sea filter پس از تغییر شرایط آب و هوایی و دریا
قدرت و انعکاس مورد نیاز شما همگی در یک جا جمع شده است.
اگر قایق شما فضای محدودی برای قرار دادن رادار دارد، رادار گارمین +GMR 18 HD مناسب قایق شما است.
جزئیات باورنکردنی روی آب ببینید.
نصب و راه اندازی آسان
این رادارها تنظیمات پیچیده ای برای کاربر ندارند، بنابراین نصب و شروع استفاده از آنها آسان است.
واضح ببینید
+GMR 18 HD دارای وضوح رنگ واقعی 8 بیتی برای نمایش واضح تصاویر در صفحه چارت پلاتر شماست.
فشرده و قدرتمند
رادار گارمین +GMR 18 HD قدرت انتقال 4 کیلووات و تعریف echo واضح را در همه محدوده ها ارائه می دهد. حداکثر برد آن 36 مایل دریایی (66 کیلومتر)، حداقل برد 20 متر و سرعت چرخش 24 RPM است.
بهترین عملکرد در تمامی شرایط آب و هوا
پوشش رادار
تصاویر رادار را روی صفحه نقشه چارت پلاتر خود قرار دهید. برای بهترین نتایج می توانید یک سیستم (autopilot) هدایت خودکار اختیاری یا heading sensor (خرید به صورت جداگانه) اضافه کنید.
فیلتر پویای دریا
Gain به طور خودکار برای شرایط دریای آرام، متوسط و ناهموار تنظیم می کند.
افزایش خودکار GAIN
سطوح Gain به طور خودکار به تنظیمات بهینه برای بنادر، نزدیک ساحل در آب های آزاد تنظیم می شود.
ردیابی هدف MARPA
+GMR 18 HD ردیابی هدف MARPA را در صورت ترکیب با نمایشگر چند منظوره و heading sensor (خرید به طور جداگانه) فراهم می کند.
| ابعاد | 50.8cm diameter, 24.8 cm high |
| وزن | 7.7kg |
| استاندارد ضد آب و ضدگرد و غبار IPX | IPX7 |
| طول آنتن | 43.18cm |
| سرعت چرخش (RPM) | 24rpm |
| شعاع پرتو (رادار) | 5.2°horizontal, 25° vertical |
| برد حداکثر (MAX RANGE) | 36nm |
| برد حداقل | 20meters |
| نوع رادار | Radome (گنبدی) |
| جریان ورودی برق | 11-35V DC |
| توان انتقالی | 4kW |
| پشتیبانی از پوشش رادار | |
| رادار دوتایی | |
| DYNAMIC AUTO GAIN | |
| ردیابی هدف و جلوگیری از برخورد | بله |
| برد حداقل | 20meters |
| مسیر هدف MARPA | بله نیاز به تهیه heading sensor به صورت جداگانه |
