ECHOMAP UHD2 72cv With GT20-TM transducer
جهت استعلام قیمت محصول تماس بگیرید
ECHOMAP گارمین 7 اینچ به همراه (چشمی) GT20-TM transducer
دارای وارانتی 14 ماهه شرکت اطلس پیمایش می باشد.
شماره محصول 010-02593-01
ماهی یاب گارمین مدل ECHOMAP UHD2 72cv
ماهی یاب های 5 اینچ و 7 اینچ گارمین سری UHD2 دارای بالاترین رزولوشن (اسکن سونار) که با استفاده از آن نمایش واضح تری از زیر قایق خود را می تواند نمایش دهد.
امکان اشتراک گذاری از طریق wifi داخلی برای انتقال نقاط از دستگاه خود به دسگاه های چارت پلاتر
تفکیک رنگ اجسام در زیر قایق خود با بالاترین رزولوشن
صفحه نمایش 5 یا 7 اینچ با کنتراست بالا (صفحه کلید دکمه ای)
امکان بارگذاری نقشه های دریای خلیج فارس و دریای عمان همراه با جزایر کل جهان
با مشاهده جزئیات بیشتر زیر آب صید بهتری داشته باشید.
تفکیک رنگ (تشخیص اجسام سخت)
بالاترین کنتراست (تشخیص اجسام از یک دیگر) باعث می شود تا تشخیص اهداف و ساختار را آسان تر از همیشه شود.
پشتیبانی از سونار
با استفاده از سونار سنتی و اسکن واضح تصاویر ماهی ها جایی برای پنهان شدن نخواهند داشت.
بارگذاری نقشه های دریایی
پشتیبانی از نقشه های LakeVü g3 و BlueChart g3 Vision و +Navionics Vision
اپلیکیشن ACTIVECAPTAIN
با استفاده از wifi داخلی به وسیله اپلیکیشن موبایل متصل شوید و نقشه های دریایی گارمین را بارگذاری کنید.
شبکه بی سیم
اگر شما دستگاه های ECHOMAP UHD2 دیگری در قایق خود دارید می توانید اطلاعاتی نظیر ضبط سونار، نقاط و مسیر ها را از طریق wifi بین هم دیگر به اشتراک بگذارید.
پشتیبانی از TRANSDUCER (چشمی)
ECHOMAP UHD2 از انواع TRANSDUCER (چشمی) ها برای دو مدل سونار سنتی و ClearVü پشتیبانی می کند.
ردیاب گارمین
نمایش از کف دریا (ClearVü) و حالت ماهی گیری
- این دستگاه عمق آب ، اشیاء غرق شده و ماهی ها را با بالاترین کیفیت اسکن می کند.
- امکان بارگذاری نقشه های دریایی دلخواه ( خلیج فارس و دریای عمان ) را به کاربر می دهد. (BlueChart g3 vision HD)
- دارای یک پورت به منظور استفاده از Panoptix می باشد. (نوعی چشمی برای نمایش اسکن زنده سطح زیرین شناوراست را به کاربر می دهد .)
- با شبکه های NMEA2000 وNMEA0183 می توانید از یک صفحه، کنترل تمامی سیستم خود را در اختیار داشته باشید.
- این دستگاه دارای تکنولوژی CHIRP Sonar می باشد. (این قابلیت تشخیص اهداف و ساختار را برای کاربر بسیار آسان میکند.)
- نرم افزار ACTIVECAPTAIN با استفاده از wifi قابلیت جفت شدن با تلفن همراه و نمایش نقشه ها را داراست
| ابعاد | 23.2cm طول 14.3cm عرض 6.7cm ارتفاع |
| ورود اطلاعات دستگاه | از طریق صفحه کلید |
| صفحه لمسی | |
| اندازه صفحه نمایش | 15.5cm طول 8.7cm عرض |
| نوع صفحه نمایش | WVGA,TN |
| وزن | 0.7kg |
| کیفیت صفحه نمایش (رزولوشن) | 800*480 پیکسل |
| استاندارد ضد آب و ضدگرد و غبار IPX | IPX7 |
| روش نصب | پایه یا سطح (داشبورد) |
| تعداد اسلاید خشاب مموری | 1 عدد microSD ، فضای حداکثر 32GB |
| نشان نقطه گذاری | 5,000 |
| مسیر نقاط | 50,000 |
| مسیرها | ثبت 50 مسیر |
| جهت یابی مسیر | 100 |
| امکان اضافه کردن نقشه ها | |
| نقشه های جهانی | |
| امکان ضبط داده های خام GPS |
| آنتن داخلی | |
| فرکانس دریافت از ماهواره | 5Hz |
| GPS | |
| پشتیبانی از WAAS | |
| دارای گیرنده ماهواره با حساسیت بالا | |
| گلوناس | |
| گالیله | |
| QZSS | |
| SBAS | |
| قطب نما | |
| قطب نما الکترونیکی | |
| ارتفاع سنج بارومتریک | |
| سازگاری با NMEA 2000 | |
| سازگاری با NMEA 0183 | |
| BEIDOU | |
| پشتیبانی از GPS چند باند، چند صورت فلکی |
| BLUECHART G3 (ساحلی) | |
| LAKEVU | |
| نمایش جداول جزر و مد | |
| رسم نقشه به صورت آنلاین | |
| GARMIN NAVIONICS+ داخلی و ساحلی |
| LAKEVÜ G3 | |
| LAKEVÜ G3 ULTRA | |
| +GARMIN NAVIONICS | |
| +GARMIN NAVIONICS VISION | |
| نقشه های توپوگرافی (TOPO) | |
| نقشه استاندارد | |
| بارگذاری نقشه بر روی چارت به صورت آنلاین |
| سازگاری با نرم افزار ACTIVECAPTAIN | |
| AIS | |
| DSC | |
| پشتیبانی از رادیوهای سازگار با FUSION-LINK | |
| ویژگی های بادبانی | |
| SMART MODE COMPATIBLE | |
| پشتیبانی از سونار GSD BLACK BOX | |
| GCV BLACK BOX SONAR SUPPORT | |
| سازگاری با دستگاه های کنترل از راه دور گارمین | |
| سازگار با کنترل از راه دور بیسیم | |
| ویژگی های قایقرانی | |
| هشدارهای صوتی | |
| پشتیبانی از ONEHELM |
| اسکن نمایش سونار | |
| توان خروجی سونار | 500W |
| سونار سنتی (2فرکانسه/پرتو) | built-in (single channel CHIRP, 70/83/200 kHz, L, M, H CHIRP) |
| اسکن واضح | built-in 260/455/800/1000/1200 kHz |
| فرکانس کاری سونار | Traditional: 50/77/200 kHz CHIRP (mid and high) ClearVü: 260/455/800 kHz |
| گزارش درجه حرارت آب | |
| قفل صفحه نمایش در قسمت پایین آب | |
| سنسور PANOPTIX | |
| اسکن LIVESCOPE (اسکن زنده) |
| دارای پورت 4 پین | 1 |
| شبکه بی سیم گارمین (اتصال محلی) | |
| اتصال بلوتوث | |
| اتصال +ANT |
| توان ورودی | 9to 18 vdc |
| نوع جریان (آمپر) | 1.0َA |
| بیشترین جریان در 12 ولت | 1.5َA |
| بیشترین توان در 10 ولت | 18W |
| توان مصرفی | 4.8 |
Without Transducer
- ECHOMAP Unit
- کابل برق
- کابل تبدیل 8 پین به 4 پین
- پایه نصب
- قاب نصب
- دفترچه راهنما
برای ثبت نقد و بررسی وارد حساب کاربری خود شوید.

دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.